Iniciar sesión
XXV Lliga Social de Tennis
Competición de Tenis . 138 participantes
Inicio
Inscripción
Participantes
OR i PLATA (138)
Calendario / Cuadros
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fase final eliminatòria GRUP 1 OR
Fase final eliminatòria GRUP 1 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 2 OR
Fase final eliminatòria GRUP 2 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 3 OR
Fase final eliminatòria GRUP 3 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 4 OR
Fase final eliminatòria GRUP 4 PLATA
Clasificación
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fotos
Noticias
Archivos
Estadísticas
OR i PLATA
Inicio
Inscripción
Participantes
OR i PLATA (138)
Calendario/Cuadros
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fase final eliminatòria GRUP 1 OR
Fase final eliminatòria GRUP 1 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 2 OR
Fase final eliminatòria GRUP 2 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 3 OR
Fase final eliminatòria GRUP 3 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 4 OR
Fase final eliminatòria GRUP 4 PLATA
Clasificación
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fotos
Noticias
Archivos
Estadísticas
OR i PLATA
Fase 2
: TERCERA DIVISIÓ GRUP 1 PLATA
OR i PLATA . 7 participantes . Desde 17/01/2022 09:00 hasta 10/04/2022 23:55
Fase 1
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ GRUP 1 OR
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ GRUP 2 OR
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ GRUP 1 PLATA
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ GRUP 2 PLATA
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ GRUP 1 OR
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ GRUP 2 OR
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ GRUP 1 PLATA
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ GRUP 2 PLATA
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ GRUP 1 OR
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ GRUP 2 OR
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ GRUP 1 PLATA
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ GRUP 2 PLATA
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ GRUP 1 OR
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ GRUP 2 OR
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ GRUP 1 PLATA
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ GRUP 2 PLATA
Fase 2
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ GRUP 1 OR
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ GRUP 2 OR
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ GRUP 1 PLATA
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ GRUP 2 PLATA
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ GRUP 1 OR
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ GRUP 2 OR
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ GRUP 1 PLATA
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ GRUP 2 PLATA
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ GRUP 1 OR
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ GRUP 2 OR
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ GRUP 1 PLATA
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ GRUP 2 PLATA
Fase 2: QUARTA DIVISIÓ GRUP 1 OR
Fase 2: QUARTA DIVISIÓ GRUP 2 OR
Fase 2: QUARTA DIVISIÓ GRUP 1 PLATA
Fase 2: QUARTA DIVISIÓ GRUP 2 PLATA
Fase 2: CINQUENA DIVISIÓ
Fase final eliminatòria GRUP 1 OR
Fase final eliminatòria GRUP 1 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 2 OR
Fase final eliminatòria GRUP 2 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 3 OR
Fase final eliminatòria GRUP 3 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 4 OR
Fase final eliminatòria GRUP 4 PLATA
Todas las jornadas
Jornada 1
Jornada 2
Jornada 3
Jornada 4
Jornada 5
Jornada 6
Jornada 7
Clasificación
Jornada 1
(17/01/2022 - 23/01/2022)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Toni Broto Sumalla
6-2 | 6-1
Jordi Grané
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Jordi Espada Llurba
2-6 | 2-6
Txep Calzada Nadal
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Josep Fitó Colomer
6-2 | 3-6 | 10-3
Josep Rull
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
Descansa: Sergio Cuadrado Gavilán
Jornada 2
(24/01/2022 - 30/01/2022)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Josep Rull
4-6 | 6-3 | 10-5
Jordi Espada Llurba
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Txep Calzada Nadal
7-5 | 4-6 | 9-11
Toni Broto Sumalla
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Sergio Cuadrado Gavilán
6-1 | 4-6 | 7-10
Josep Fitó Colomer
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
Descansa: Jordi Grané
Jornada 3
(31/01/2022 - 06/02/2022)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Toni Broto Sumalla
6-3 | 6-4
Josep Rull
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Jordi Espada Llurba
1-6 | 2-6
Sergio Cuadrado Gavilán
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Jordi Grané
4-6 | 3-6
Txep Calzada Nadal
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
Descansa: Josep Fitó Colomer
Jornada 4
(07/02/2022 - 13/02/2022)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Josep Rull
0-6 | 0-6
Jordi Grané
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Sergio Cuadrado Gavilán
7
7
-6
4
| 5-7 | 8-10
Toni Broto Sumalla
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Josep Fitó Colomer
6-2 | 6-2
Jordi Espada Llurba
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
Descansa: Txep Calzada Nadal
Jornada 5
(14/02/2022 - 20/02/2022)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Jordi Grané
3-6 | 3-6
Sergio Cuadrado Gavilán
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Toni Broto Sumalla
6-2 | 6-2
Josep Fitó Colomer
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Txep Calzada Nadal
6-2 | 6-4
Josep Rull
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
Descansa: Jordi Espada Llurba
Jornada 6
(21/02/2022 - 27/02/2022)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Josep Fitó Colomer
6-4 | 7-5
Jordi Grané
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Sergio Cuadrado Gavilán
4-6 | 3-6
Txep Calzada Nadal
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Jordi Espada Llurba
4-6 | 1-6
Toni Broto Sumalla
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
Descansa: Josep Rull
Jornada 7
(28/02/2022 - 06/03/2022)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Txep Calzada Nadal
6-3 | 2-6 | 10-5
Josep Fitó Colomer
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Jordi Grané
6-0 | 6-2
Jordi Espada Llurba
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
-
-
Josep Rull
0-6 | 1-6
Sergio Cuadrado Gavilán
Ir al partido.
-
-
Validado
Ir al partido.
Descansa: TONI BROTO SUMALLA
Cargando, espere por favor...