Iniciar sesión
XXVI Lliga Social de Tennis
Competición de Tenis . 126 participantes
Inicio
Participantes
OR i PLATA (126)
Calendario / Cuadros
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fase final eliminatòria GRUP 1 OR
Fase final eliminatòria GRUP 1 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 2 OR
Fase final eliminatòria GRUP 2 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 3 OR
Fase final eliminatòria GRUP 3 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 4 OR
Fase final eliminatòria GRUP 4 PLATA
Clasificación
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fotos
Noticias
Archivos
Estadísticas
OR i PLATA
Inicio
Participantes
OR i PLATA (126)
Calendario/Cuadros
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fase final eliminatòria GRUP 1 OR
Fase final eliminatòria GRUP 1 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 2 OR
Fase final eliminatòria GRUP 2 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 3 OR
Fase final eliminatòria GRUP 3 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 4 OR
Fase final eliminatòria GRUP 4 PLATA
Clasificación
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fotos
Noticias
Archivos
Estadísticas
OR i PLATA
Fase 2
: QUARTA DIVISIÓ PLATA
OR i PLATA . 7 participantes . Desde 17/01/2023 09:00 hasta 30/04/2023 23:55
Fase 1
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 2
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 2: QUARTA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 2: QUARTA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 2: QUARTA DIVISIÓ PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 1 OR
Fase final eliminatòria GRUP 1 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 2 OR
Fase final eliminatòria GRUP 2 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 3 OR
Fase final eliminatòria GRUP 3 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 4 OR
Fase final eliminatòria GRUP 4 PLATA
Todas las jornadas
Jornada 1
Jornada 2
Jornada 3
Jornada 4
Jornada 5
Jornada 6
Jornada 7
Clasificación
Jornada 1
(17/01/2023 - 26/01/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Oscar Baño
-
Núria Miquel Valdes
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Manel Palà
-
Berta Perich Batallé
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Cristina Badia
7-5 | 4-6 | 10
-3
Mònica Redolat
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Alex Cubells
Jornada 2
(27/01/2023 - 05/02/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Alex Cubells
-
Mònica Redolat
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Manel Palà
-
Cristina Badia
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Oscar Baño
-
Berta Perich Batallé
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Núria Miquel Valdes
Jornada 3
(06/02/2023 - 15/02/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Núria Miquel Valdes
-
Berta Perich Batallé
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Cristina Badia
-
Oscar Baño
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Alex Cubells
-
Manel Palà
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Mònica Redolat
Jornada 4
(16/02/2023 - 25/02/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Cristina Badia
-
Núria Miquel Valdes
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Mònica Redolat
-
Manel Palà
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Alex Cubells
-
Oscar Baño
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Berta Perich Batallé
Jornada 5
(26/02/2023 - 07/03/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Núria Miquel Valdes
-
Alex Cubells
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Berta Perich Batallé
-
Cristina Badia
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Mònica Redolat
-
Oscar Baño
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Manel Palà
Jornada 6
(08/03/2023 - 17/03/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Oscar Baño
-
Manel Palà
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Mònica Redolat
-
Núria Miquel Valdes
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Berta Perich Batallé
-
Alex Cubells
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Cristina Badia
Jornada 7
(18/03/2023 - 27/03/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Núria Miquel Valdes
-
Manel Palà
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Mònica Redolat
-
Berta Perich Batallé
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Cristina Badia
-
Alex Cubells
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Oscar Baño
Cargando, espere por favor...