Iniciar sesión
XXVI Lliga Social de Tennis
Competición de Tenis . 126 participantes
Inicio
Participantes
OR i PLATA (126)
Calendario / Cuadros
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fase final eliminatòria GRUP 1 OR
Fase final eliminatòria GRUP 1 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 2 OR
Fase final eliminatòria GRUP 2 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 3 OR
Fase final eliminatòria GRUP 3 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 4 OR
Fase final eliminatòria GRUP 4 PLATA
Clasificación
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fotos
Noticias
Archivos
Estadísticas
OR i PLATA
Inicio
Participantes
OR i PLATA (126)
Calendario/Cuadros
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fase final eliminatòria GRUP 1 OR
Fase final eliminatòria GRUP 1 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 2 OR
Fase final eliminatòria GRUP 2 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 3 OR
Fase final eliminatòria GRUP 3 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 4 OR
Fase final eliminatòria GRUP 4 PLATA
Clasificación
OR i PLATA
Fase 1
Fase 2
Fotos
Noticias
Archivos
Estadísticas
OR i PLATA
Fase 2
: SEGONA DIVISIÓ OR GRUP 1
OR i PLATA . 7 participantes . Desde 17/01/2023 09:00 hasta 30/04/2023 23:55
Fase 1
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 1: PRIMERA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 1: SEGONA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 1: TERCERA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 1: QUARTA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 2
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 2: PRIMERA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 2: SEGONA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ PLATA GRUP 1
Fase 2: TERCERA DIVISIÓ PLATA GRUP 2
Fase 2: QUARTA DIVISIÓ OR GRUP 1
Fase 2: QUARTA DIVISIÓ OR GRUP 2
Fase 2: QUARTA DIVISIÓ PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 1 OR
Fase final eliminatòria GRUP 1 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 2 OR
Fase final eliminatòria GRUP 2 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 3 OR
Fase final eliminatòria GRUP 3 PLATA
Fase final eliminatòria GRUP 4 OR
Fase final eliminatòria GRUP 4 PLATA
Todas las jornadas
Jornada 1
Jornada 2
Jornada 3
Jornada 4
Jornada 5
Jornada 6
Jornada 7
Clasificación
Jornada 1
(17/01/2023 - 26/01/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Albert Capella Gasol
6-2 | 6-1
Jordi Prat
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Jordi Rovira
WO - ^
Pere Arch
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Xavi Martí
6-2 | 6-0
Xavier Raya Rosell
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Joaquim Carrera Serra
Jornada 2
(27/01/2023 - 05/02/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Xavier Raya Rosell
^ - WO
Jordi Rovira
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Pere Arch
6
4
-7
7
| 6-2 | 10
-8
Albert Capella Gasol
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Joaquim Carrera Serra
5-7 | 1-6
Xavi Martí
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Jordi Prat
Jornada 3
(06/02/2023 - 15/02/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Albert Capella Gasol
4-6 | 3-6
Xavier Raya Rosell
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Jordi Rovira
WO - ^
Joaquim Carrera Serra
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Jordi Prat
2-6 | 0-6
Pere Arch
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Xavi Martí
Jornada 4
(16/02/2023 - 25/02/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Xavier Raya Rosell
6-3 | 6-1
Jordi Prat
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Joaquim Carrera Serra
6-1 | 4-6 | 10
-2
Albert Capella Gasol
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Xavi Martí
^ - WO
Jordi Rovira
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Pere Arch
Jornada 5
(26/02/2023 - 07/03/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Jordi Prat
3-6 | 1-6
Joaquim Carrera Serra
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Albert Capella Gasol
3-6 | 2-6
Xavi Martí
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Pere Arch
3-6 | 5-7
Xavier Raya Rosell
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Jordi rovira
Jornada 6
(08/03/2023 - 17/03/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Xavi Martí
-
Jordi Prat
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Joaquim Carrera Serra
6-3 | 6
3
-7
7
| 10
-6
Pere Arch
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Jordi Rovira
WO - ^
Albert Capella Gasol
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Xavier Raya Rosell
Jornada 7
(18/03/2023 - 27/03/2023)
Fecha/lugar
Local
Resultado
Visitante
-
-
Pere Arch
1-6 | 7
7
-6
5
| 5
-10
Xavi Martí
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Jordi Prat
^ - WO
Jordi Rovira
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
-
-
Xavier Raya Rosell
5-7 | 4-6
Joaquim Carrera Serra
Ir al partido.
-
-
Ir al partido.
Descansa: Albert Capella Gasol
Cargando, espere por favor...